ženy a muži

Autor: Lívia Bogáňová | 30.8.2011 o 16:57 | (upravené 30.8.2011 o 18:29) Karma článku: 3,77 | Prečítané:  792x

Dva odlišné svety. Jeden je ako jin a druhý jang. Je nespočetne veľa porovnaní týchto bytostí. Zapadajú do seba ako "pucle". Ak by náhodou chýbal čo i len jeden dielik, určite by sa vzájomný obraz nepodobal na cielene vytvorené dielo. Stáva sa však, že predsa sa diely tejto mozaiky strácajú. Je tažké ich hľadať. Je ale krásne ich vždy nájsť.

Žena, je bytosť krehká.

Sme nádoby plné nektáru. Vypiť nás do dna, by bolo sebecké. Máme tú krásnu, hebkú pokožku, nádherné oči, ktorým po rokoch vejáriky pridávajú na neopakovateľnom šarme. Vieme dýchať v čase milovania za dvoch. Rozkvet je naším letom. Plodnosť našou žatvou. Sme ženy, ktoré ak nepozbierajú úrodu, dokážu s neskutočnou láskou dávať pohladenie a nehu tým, čo im toto všetko nebolo dopriate. Sme jedinečné a každá je iná. Máme v sebe niečo, čo chceme rozdávať. Láska je našim pohonom. Úcta k nám našou potravou. Chceme byť milované a stále milovať. Všetko to, čo bytosť menom muž v nás chce si môže vziať. Zadarmo a predsa chceme, aby nám bolo zaplatené. Čakáme na odmenu v akejkoľvek podobe. Hmotné dary sú síce lákavé, ale vedzte, že to čo sa nedá chytiť má pre nás väčšiu váhu. Sme skrátka ženy s velkým skromným "Ž". Pohľad na nás, je ako by zakaždým z iného okna. Prízemne sa pozerá na ženy rozdávajúce rozkoš. Z vrchu zas pozorujú ženy ľudia s uzamknutým srdcom. Z okna vlaku nás mihnutím zazrú len tí, čo nevedia aké sme a trúfalo si nás prehadzujú cez hornú a dolnú peru. Vraj krásny je pohľad na ženu s ďalekohľadom. Zaostriť, vyštelovať ostrosť a len jedným očkom sledovať cez malú dierku tajomno. Vyberte si páni, muži, chlapi, ktorýkoľvek spôsob, aby ste nám zasiahli srdce. Len ho zasiahnite priamo a bezbolestne. Aj keď každý šíp bolí.

O mužoch polemizovať nejdem, lebo muž nie som. Viem povedať len toľko, že sú to tiež výnimočné bytosti. Zaslúžia si presne ako my lásku, pohladkanie a povedať s úsmevom: príjemný deň, chýbaš mi, chcem Ťa..a veľa veľa iného.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Kedy dostanete 13. a 14. plat? Fico podporil Dankov návrh

Koalícia sa zrejme dohodne na úľavách.

PLUS

Školákov učí jesť zdravo. Bez cukru či bielej múky

Niekdajší šéfkuchár v hoteli je teraz vedúcim školskej jedálne.

KOMENTÁRE

Kresťanstvo stojí v otázke homosexuality na križovatke

Neudržateľnou sa stala argumentácia Bibliou.


Už ste čítali?